Gerçek Fiyat Gerçek İndirim !
ana sayfa > mU¨Steri destek
Ödeme Seçenekleri

 

Ödemeyi kredi kartinizla yapabilirsiniz!.

 

Kredi kartiyla ödeme yapmak istiyorsaniz, ödeme seçeneklerinden sizin için uygun olani seçiniz. Kredi karti sahibinin ismini, kredi karti numarasini ve güvenlik kodunu yazmalisiniz ( kredi kartinin arka yüzündeki sayilarin son 3 rakami ).

Akbank, Yapi Kredi Bankasi, Garanti Bankasi, Is Bankasi, HSBC, Finans Bank ve Paraf kredi kartlari ile pesin ve taksitli alisveris yapabilirsiniz. Ayrica, Türkiye'de faaliyet gösteren diger bankalarin Visa/ Master Card kredi kartlari ve sanal kartlarla pesin alisveris yapabilirsiniz.

 

Ödemeyi kapida kredi kartinizla yada nakit yapabilirsiniz!.

Bu seçenek suistimaller sebebiyle pasif edilmistir.

Kapida ödeme yapmak istiyorsaniz, ödeme seçeneklerinden kapida ödemeyi ve sonrasinda Kredi karti / Nakit ödeme seçeneklerinden birini seçiniz. *Bu seçenek önemlidir çünkü ürün kapiniza geldiginde ödeme seklini degistiremezsiniz. Tahsilati bizim adimiza Yurtiçi Kargo yapar ve siz ödeme seçeneginizi nasil belilediyseniz o sekilde ödeme talep eder.

 

Ödemeyi banka havalesiyle yapabilirsiniz!

 

Banka havalesi veya yapacaginiz EFT için, alici ismini  ELECTRO POINT olarak belirtiniz. Islem açiklamasinda mutlaka müsteri isim soyadi ve siparis numarasini belirtiniz

 

Firma Adi : Müftüoglu Kardesler Elektrikli Ev Aletleri Ltd. Sti.

DENIZBANK

Sube: Bosna Caddesi Subesi
Sube Kodu: 5060
Hesap Numarasi: 5775889
Iban No: TR590013400000577588900001

 

Iki is günü içerisinde havaleniz bankaya ulasirsa siparisiniz onaylanir. Iki is günü içerisinde bankaya havalesi ulasmayan müsterilere hatirlatma e-maili gönderilir. Havalesi tekrar ulasmayan siparisler iptal edilir.

 

 

 

 

Başlıksız Belge